Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Докритична CO2 система

Докритична CO2-система використовує зріджений діоксид вуглецю (CO2) як холодоагент. Зріджений вуглекислий газ знаходиться в стані, який називається докритичним, тобто нижче критичної точки, при якій він переходить у надкритичний стан. Пікова точка для вуглецю – тиск 75 атмосфер та температура +31 градус Цельсія. Субкритичний CO2 може існувати у трьох фазах: твердій, рідкій та газоподібній, а також ставати надкритичним флюїдом, який має властивості як рідини, так і газу.

Зв’яжіться з нами по телефону або заповніть форму на нашому сайті. Ми відповімо на всі ваші запитання та підготуємо для вас найкращу пропозицію.

Ціна від виробника

Гарні ціни за добру якість

12 місяців гарантії

Сервіс по Україні

Інженерінг

Реалізація проектів під ключ

Власне виробництво

Виконання нестандартних замовлень

Наші проекти

Компанія BMSERVICE займається проектуванням, постачанням та монтажем промислового та комерційного холодильного обладнання в Україні з 2009 року.

Domino’s Pizza

Проект холодопостачання для Domino’s Pizza Холодильне обладнання для виробничого комплексу «Domino’s Pizza» ✓ Поставка та монтаж холодильної сателітної станції Profroid (Франція)✓ Монтаж камер: низько- та середньотемпературних,...

FORNETTI

Проект холодопостачання для FORNETTI Холодильне обладнання для виробництва «Fornetti» ✓ Монтаж камери шокової заморозки ✓ Виготовлення та встановлення холодильної станції на базі гвинтових компресорів Bitzer ✓ Конденсатор та...

Докритична Cо2 система від BMSERVICE 

BMSERVICE спеціалізується на наданні ефективних та інноваційних холодильних рішень для різних секторів харчової промисловості.

Ми пропонуємо повний спектр рішень в секторі промислового холодопостачання:

    Замовити консультацію
    1. Ваше ім'я

    2. Email

    3. Номер телефону

    Розгорнути