Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Холодопостачання для магазинів

Проектування систем холодопостачання для комерційних об’єктів – це важливий етап створення функціонального та ефективного простору для зберігання та продажу продукції.

BMSERVICE пропонує комплексні рішення для різних секторів комерції, таких як магазини, торгові центри та інші компанії, які потребують впровадження систем холодопостачання.

≫ Проектування систем холодопостачання

Проектирование холодоснабжения для магазинов и супермаркетов

Проектування систем холодопостачання для комерції

Проектування систем холодопостачання для магазинів, супермаркетів та торгових центрів відіграє важливу роль у забезпеченні оптимальних умов зберігання продукції та комфорту для відвідувачів. Розглянемо основні аспекти цього процесу:

Системи холодопостачання

 • Створення проекту з холодопостачання, енергоефективності та розподілу навантажень для подачі та підтримки необхідних температурних режимів усередині приміщень, камер зберігання продукції та холодозабезпечення холодильного обладнання у магазині.
 • Вибір оптимального типу холодильного обладнання в залежності від потреб магазину та характеристик продукції, що продається.

Холодопостачання на СО2

 • Дослідження можливості використання вуглекислого газу (СО2) як холодильного агента для зниження впливу на довкілля.
 • Проектування системи холодопостачання на основі СО2 з урахуванням вимог щодо безпеки та ефективності.

Прецизійні системи кондиціювання

 • Створення прецизійних систем кондиціювання для підтримки стабільної температури та вологості всередині приміщення.

Рекуперація тепла

 • Впровадження системи рекуперації тепла для підвищення енергоефективності та зниження витрат на обігрів приміщень, використовуючи тепло, що виділяється холодильним обладнанням.

Постачання та монтаж холодильного та теплового обладнання

 • Організація постачання та встановлення спеціалізованого холодильного та теплового обладнання, згідно з розробленими проектами, забезпечуючи високу якість та надійність роботи систем.

Ефективне проектування та реалізація систем холодопостачання дозволяють забезпечити оптимальні умови для різних цілей, будь то камера зберігання продукції або комфортна підтримка температур у торгових залах, що сприяє успішній діяльності магазинів та торгових центрів.

Ціна від виробника

Гарні ціни за добру якість

12 місяців гарантії

Сервіс по Україні

Інженерінг

Реалізація проектів під ключ

Власне виробництво

Виконання нестандартних замовлень

Наші проекти

Компанія BMSERVICE займається проектуванням, постачанням та монтажем промислового та комерційного холодильного обладнання в Україні з 2009 року.

Domino’s Pizza

Проект холодопостачання для Domino’s Pizza Холодильне обладнання для виробничого комплексу «Domino’s Pizza» ✓ Поставка та монтаж холодильної сателітної станції Profroid (Франція)✓ Монтаж камер: низько- та середньотемпературних,...

FORNETTI

Проект холодопостачання для FORNETTI Холодильне обладнання для виробництва «Fornetti» ✓ Монтаж камери шокової заморозки ✓ Виготовлення та встановлення холодильної станції на базі гвинтових компресорів Bitzer ✓ Конденсатор та...

Проектування складів та сховищ для зберігання харчової продукції

Бажаєте забезпечити надійне та ефективне холодопостачання для вашого бізнесу? Замовте проектування розділу холодопостачання в BMSERVICE! Наші фахівці розроблять індивідуальні рішення, враховуючи всі ваші потреби та вимоги. Довіртеся надійним професіоналам і отримайте оптимальне рішення для вашого проекту.

Ми пропонуємо повний спектр рішень для промислового холодопостачання:

≫ Енергоаудит систем холодопостачання
≫ Монтаж холодильного обладнання
≫ Системи утилізації та рекуперації тепла
≫ Віддалений моніторинг холодильного обладнання
≫ Сервісне обслуговування
≫ Обслуговування прецизійних систем кондиціювання
≫ Модернізація та автоматизація систем холодопостачання

  Замовити консультацію
  1. Ваше ім'я

  2. Email

  3. Номер телефону