Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Лінії мийки, очищення та полірування

Наша компанія пропонує різні рішення в секторі переробки овочів та фруктів. Обладнання для мийки підбирається індивідуально, її тип та технічні характеристики обираються залежно від вашого технологічного процессу, якщо вам необхідна консультація, залишіть заявку і ми зв’яжемося з вами.

≫ Барботажна мийна машина

≫ Щіткова мийна машина

≫ Вібраційні конвеєрні мийки

≫ Мийки барабанного типу

≫ Флотаційна мийна машина

≫ Лопатеві мийні машини

Барботажна мийна машина 

Принцип роботи машини для миття ґрунтується на постійному навантаженні продукції в наповнену водою ванну. Спочатку продукт потрапляє у передню частину ванни, де очищається від бруду. Барботажна мийна машина оснащена системою транспортерів із модульною стрічкою – для остаточного видалення води. Швидкість роботи стрічки регулюється за допомогою частотного перетворювача. Також у барботажній мийній машині для остаточного ополіскування ягоди додаються форсунки, а для сушіння ягоди можна додатково встановити повітрообдув.

Щіткова мийна машина

Щіткова мийна машина «жорсткіша», тому частіше застосовується для овочів. Залежно від кінцевої мети застосовують різні щітки. Щіткова мийна машина дозволяє реалізовувати дбайливу мийку – очищення від бруду – для фасування та реалізації кінцевому споживачеві. Інший варіант очищення від бруду та шкірки, для подальшої переробки овочів.

Вібраційні конвеєрні мийки

Продукти, що надходять у камеру, обертаються під дією води яка подається з високим тиском, після первинної мийки продукт потрапляє на вібраційний конвеєр. Високий тиск у камері для миття забезпечує чудові гігієнічні та бактеріальні умови та ідеальне очищення продукту.

Далі продукти потрапляють на наступний конвеєр, тут він промиваються чистою водою за допомогою промивних форсунок. Частинки, що залишилися, падають з перфорованого листового дна конвеєра під дією вібрації. Другий фільтр, розташований у цій точці, дозволяє частинкам виходити з системи. Потім очищена вода надходить у завантажувальний бункер, а звідти у промивний бункер для повторного використання.

Мийки барабанного типу

Мийки барабанного типу являють собою перфорований барабан, що обертається і встановлений під нахилом, всередину подаються овочі і вода. Під впливом сили тяжкості, внаслідок нахилу барабана овочі поступово проходять через барабан і всипаються в овочеприймач.

Миття здійснюється за рахунок тертя овочів один об одного і стінки барабана. Така машина підходить для картоплі, моркви та інших стійких до пошкодження овочів.

Флотаційна мийна машина

Пристрій використовується для миття зеленого горошку та кукурудзи. Дане обладнання є частиною виробничої лінії у харчовій промисловості.

У секції флотаційного миття за рахунок системи форсунок та водяних каналів відповідних форм відбувається примусове занурення продукту. Можлива комплектація машини системою видалення забруднень.

Потім продукт разом з водою з миття надходить у вібраційний сепаратор, що відокремлює воду від продукту. Вода повертається в замкнутий цикл, а продукт надходить на частину виробничої лінії, що залишилася.

Лопатеві мийні машини

Лопатеві мийні машини є ванною всередині якої знаходяться лопаті при обертанні яких відбувається делікатне перемішування продукції і миття поверхневого забруднення. Для поліпшення якості очищення від бруду, що налип, в ємність може подаватися під тиском вода з бульбашками повітря.

Ціна від виробника

Гарні ціни за добру якість

12 місяців гарантії

Сервіс по Україні

Інженерінг

Реалізація проектів під ключ

Власне виробництво

Виконання нестандартних замовлень

Наші проекти

Компанія BMSERVICE займається проектуванням, постачанням та монтажем промислового та комерційного холодильного обладнання в Україні з 2009 року.

Domino’s Pizza

Проект холодопостачання для Domino’s Pizza Холодильне обладнання для виробничого комплексу «Domino’s Pizza» ✓ Поставка та монтаж холодильної сателітної станції Profroid (Франція)✓ Монтаж камер: низько- та середньотемпературних,...

FORNETTI

Проект холодопостачання для FORNETTI Холодильне обладнання для виробництва «Fornetti» ✓ Монтаж камери шокової заморозки ✓ Виготовлення та встановлення холодильної станції на базі гвинтових компресорів Bitzer ✓ Конденсатор та...

Ми пропонуємо повний спектр рішень для переробки та зберігання овочів та фруктів:

    Замовити консультацію
    1. Ваше ім'я

    2. Email

    3. Номер телефону