Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Проектування систем холодопостачання

Наші інженери здійснюють роботи з урахуванням технічних вимог та побажань клієнта, а також дотримуються норм та правил виробника обладнання. Ми можемо похвалитися величезним досвідом у проєктуванні холодильного обладнання як на території України, так і за її межами. Готові братися за найскладніші та об’ємні проєкти, завдяки нашому багатому досвіду та висококваліфікованому персоналу.

Що включає процес проєктування холодильного обладнання

Якщо ви займаєтесь зберіганням фруктів, промисловістю або торгівлею, то знаєте, наскільки важливо провести комплекс робіт з грамотного та професійного встановлення холодильного обладнання.

Правильно спроєктована система холодопостачання має такі переваги:

≫ Дозволяє підібрати оптимальне обладнання та оптимізувати експлуатаційні витрати.
≫ Забезпечує стабільне та надійне функціонування холодильного обладнання.

≫ Допомагає підвищити тривалість роботи обладнання і знизити ризик його поломок.

Процес проєктування та монтажу холодильного обладнання складається з декількох етапів, які включають:

≫ Вивчення технічного завдання. Наші фахівці ретельно досліджують вимоги та специфікації клієнта, а також вимоги виробників обладнання, щоб створити відповідний проєкт.
≫ Інженерні та монтажні роботи. Після затвердження проєкту ми виконуємо необхідні роботи з монтажу відповідно до запланованого проєкту. 
Наша команда фахівців в BMSERVICE проводить розрахунки та підбір холодильного обладнання, враховуючи всі вимоги замовника. 

Ціна від виробника

Гарні ціни за добру якість

12 місяців гарантії

Сервіс по Україні

Інженерінг

Реалізація проектів під ключ

Власне виробництво

Виконання нестандартних замовлень

Наші проекти

Компанія BMSERVICE займається проектуванням, постачанням та монтажем промислового та комерційного холодильного обладнання в Україні з 2009 року.

Domino’s Pizza

Проект холодопостачання для Domino’s Pizza Холодильне обладнання для виробничого комплексу «Domino’s Pizza» ✓ Поставка та монтаж холодильної сателітної станції Profroid (Франція)✓ Монтаж камер: низько- та середньотемпературних,...

FORNETTI

Проект холодопостачання для FORNETTI Холодильне обладнання для виробництва «Fornetti» ✓ Монтаж камери шокової заморозки ✓ Виготовлення та встановлення холодильної станції на базі гвинтових компресорів Bitzer ✓ Конденсатор та...

Проектування систем холодопостачання

Ми пропонуємо повний спектр послуг, починаючи від проєктування обладнання і закінчуючи сервісним обслуговуванням.

Наші клієнти можуть скористатися такими послугами:

≫ Підбір обладнання відповідно до особливостей їх підприємства та бюджету.
≫ Постачання обладнання.
≫ Встановлення холодильної техніки.
≫ Пусконалагоджувальні роботи.

Ми пропонуємо повний спектр рішень для промислового холодопостачання:

≫ Енергоаудит систем холодопостачання
≫ Монтаж холодильного обладнання
≫ Системи утилізації та рекуперації тепла
≫ Віддалений моніторинг холодильного обладнання
≫ Сервісне обслуговування
≫ Обслуговування прецизійних систем кондиціювання
≫ Модернізація та автоматизація систем холодопостачання

  Замовити консультацію
  1. Ваше ім'я

  2. Email

  3. Номер телефону

  Проектування камер зберігання та систем холодопостачання відіграє важливу роль у забезпеченні оптимальних умов для зберігання продуктів. Правильно спроектовані камери забезпечують не лише збереження свіжості, а й продовжують термін придатності продуктів, що є критичним для харчової промисловості. Наявність ефективних систем холодопостачання дозволяє забезпечити стабільну температуру та вологість, що допомагає у запобіганні розкладу продуктів. У процесі проектування необхідно враховувати вимоги до конкретних продуктів, а також економічні та енергоефективні аспекти для оптимального функціонування системи.

  Розгорнути

  Проектування камер зберігання та систем холодопостачання

  Холодильні камери низькотемпературного та середньо температурного режиму широко використовуються в харчовій промисловості. Обладнання такого типу встановлюється на м’ясопереробних комбінатах, продуктових фабриках, кондитерських заводах. Проектування холодильних та морозильних систем складається з декількох етапів та потребує значно більше часу, ніж покупка звичайного холодильника.  Спеціальні холодильні системи є одним із ключових елементів в технологічному виробництві, що допомагає вирішити такі моменти:

  • Дотримання харчової безпеки продукції. Це важливо не лише для заводів та комбінатів, але також і для магазинів, що займаються реалізацією товарів. Тому обладнання для охолодження має відповідати технічним вимогам та стандартам.
  • Заощадження на логістиці підприємства. Завдяки наявності холодильної системи можна збільшити продуктосховище і зберегти конкурентну ціну.
  • Підвищення потужностей. Морозильні склади допомагають збільшити виробництво товарів та суттєво розширити каталог пропозицій для покупців. Завдяки охолоджувальним системам зберігається якість продукції.

  Компанія BMSERVICE є провідною на ринку, займається проектуванням та монтажем різних видів холодильного обладнання з 2009 року. У спектрі послуг не лише проектування холодильних систем,  а й реалізація проєкту під ключ. Включаючи виробництво обладнання, монтаж, пусконаладка, та сервісне і гарантійне обслуговування холодильних систем будь якої складності.

  Проектування складських приміщень та холодильних систем

  Спеціалісти BMSERVICE працюють за європейськими стандартами, тому обладнання зроблене з відповідністю технологічним нормам HACCP. Морозильні та холодильні системи працюють якісно та безперебійно, забезпечуючи потрібними потужностями успішний бізнес.  Компанії важлива думка клієнтів, саме тому всі холодильні установки розроблені у відповідності до запитів замовника. Завдяки грамотному підбору холодильних систем відбувається скорочення енергозатрат, що особливо актуально в даний період часу. Спеціалісти завжди допоможуть вибрати оптимальний варіант та запропонують новітні інженерні рішення для будь-якого бізнесу. При проектуванні систем холодопостачання ми передбачаємо можливе розширення та модернізацію вашого проєкту. Завдяки кваліфікованим інженерам проєктного відділу, команда BMSERVICE проектує ваш проект відповідно до сучасних вимог і оптимального використання площі та енергозатрат. Модернізація та автоматизація з регулярним технічним обслуговуванням систем холодопостачання, допоможуть підтримувати обладнання в якісному технічному стані, та значно збільшити ресурс холодильного устаткування. 

  Проектування складських приміщень та систем холодопостачання

  При проектуванні складських приміщень чи сховища ми враховуємо, що промислові холодильні та морозильні системи відрізняються за технічними параметрами, що впливають не лише на розмір, але і на показники потужності. Аби не помилитись з вибором і замовити потрібну систему холодопостачання, варто звернути увагу на наступні чинники:

  Призначення камери

  • Охолодження / заморозка та зберігання охолодженої або замороженої продукції. Що значно вплине на потужність і розміри обладнання.  
  • Часто замовники не враховують додаткового місця, що буде потрібним у разі збільшення об’єму товару. Тому наші спеціалісти одразу запропонують більшу потужність холодильного устаткування з можливістю згодом розширити холодильний склад, у випадку, коли таке збільшення є в планах виробника.

  Вантажообіг

  • Цей термін включає в себе весь товар, що відвантажується чи завантажується у камери та склади за конкретний період часу. Та з обов’язковим урахуванням початкової температури продукції. Без урахування цього показника неможливо провести якісне проектування складських приміщень та промислових систем холодопостачання.

  Розміри складів та камер

  • Завдяки грамотному проектуванню, спеціалісти зможуть вмістити камеру в існуючі розміри приміщення, або спроектувати сховище з оптимальними логістичними шляхами і максимальним вмістом продукції на одиницю площі.

  Варіанти завантаження продуктів до складу

  • Якщо обладнання буде використовуватись у харчовій промисловості на заводі чи комбінаті, то тут важливо використовувати саме автоматизований спосіб. У сфері торгівлі популярний ручний варіант завантаження товару.

  Наша команда у процесі проектування складських приміщень та систем холодопостачання враховує всі деталі, щоб створити якісні і надійні системи холодопостачання, які будуть відповідати сучасним технічним вимогам та HACCP. BMSERVICE гарантує якісне виконання проєкту під ключ, із гарантійним та сервісним обслуговування.

  Етапи проектування складських приміщень та систем холодопостачання

  BMSERVICE займається проєктуванням та монтажем холодильних і морозильних систем для різних типів бізнесу з урахуванням всіх нюансів роботи. Компанія використовує індивідуальний підхід до кожного клієнта. Для якісного монтажу холодильного обладнання BMSERVICE враховує декілька факторів:

  Вивчення та аналіз технічного завдання

  • Спочатку спеціалісти нашої компанії ознайомлюються із запитом клієнта – для якого технологічного процесу потрібна камера, це може бути склад готової продукції, лінія шокової заморозки, або охолодження виробничого цеху. Фахівці детально вивчають всі елементи завдання, аби запропонувати замовнику проєкт холодильного складу, який відповідатиме всім його вимогам. На цьому етапі враховуються особливості нового або існуючого приміщення, та підбирається найкращий тип холодильного обладнання. 

  Виїзд на об’єкт для огляду та замірів

  • Виїзд на об’єкт для огляду та замірів, для підбору оптимального рішення. Після відвідування об’єкту, фахівці нашої компанії починають розробляти проєкт, згідно з вашими побажаннями, враховуючи параметри приміщення і цілі вашого проєкту.

  Монтажні та пусконалагоджувальні роботи

  Компанія має в своєму складі велику сервісну службу, завдяки якій здійснюємо вчасне сервісне обслуговування у будь-який час.  BMSERVICE також спеціалізується на виконанні нестандартних замовлень. Завдяки власному виробництву та багаторічному досвіду компанія успішно займається реалізацією цікавих і складних проектів під ключ.  Виконані замовлення можна побачити на нашому сайті. Всі розрахунки та підбір холодильного обладнання команда спеціалістів проводить із врахуванням усіх потреб клієнта.