Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Ліофілізаційне сушіння (сублімація)

Сублімація є одним із найважливіших процесів, які дозволяють здійснювати ліофілізаційне сушіння харчових продуктів. Ліофілізаційне сушіння – це процес, у якому вода сублімується шляхом прямого переходу води з твердого стану (лід) у пару, таким чином опускаючи рідкий стан, а потім десорбує воду з «сухого» шару.

Сублімаційна (ліофільна) сушка

Сублімаційна або ліофільна сушка відбувається в три фази: заморожування; первинна сушка (сублімація); вторинна сушка (адсорбція).

Сублімаційна сушка це процес видалення води з продуктів, що швидко псуються, з метою продовження терміну їх зберігання та/або підготовки до транспортування. Ліофілізаційна сушка відбувається шляхом заморожування продукту, потім зниження тиску та додавання тепла, щоб дозволити замороженій воді перетворитися безпосередньо на пару (сублімат).

Перше використання цієї технології в харчовій промисловості було направлено для виготовлення пайків для космонавтів та військових.

Ціна від виробника

Гарні ціни за добру якість

12 місяців гарантії

Сервіс по Україні

Інженерінг

Реалізація проектів під ключ

Власне виробництво

Виконання нестандартних замовлень

Наші проекти

Компанія BMSERVICE займається проектуванням, постачанням та монтажем промислового та комерційного холодильного обладнання в Україні з 2009 року.

Domino’s Pizza

Проект холодопостачання для Domino’s Pizza Холодильне обладнання для виробничого комплексу «Domino’s Pizza» ✓ Поставка та монтаж холодильної сателітної станції Profroid (Франція)✓ Монтаж камер: низько- та середньотемпературних,...

FORNETTI

Проект холодопостачання для FORNETTI Холодильне обладнання для виробництва «Fornetti» ✓ Монтаж камери шокової заморозки ✓ Виготовлення та встановлення холодильної станції на базі гвинтових компресорів Bitzer ✓ Конденсатор та...

Ми пропонуємо повний спектр рішень для переробки та зберігання харчової продукції:

≫ Холодильне та теплове устаткування

    Замовити консультацію
    1. Ваше ім'я

    2. Email

    3. Номер телефону

    Розгорнути