Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Льодогенератори для комерції та промисловості

Наша компанія постачає, монтує та обслуговує промислові та комерційні льодогенератори для підприємств з переробки м’яса та риби, комерційних та промислових пекарень, супермаркетів, а також для барів, ресторанів та інших закладів громадського харчування.

Льдогенераторы

Промислові льодогенератори поставляються як готовим рішенням, так і на замовлення. За вашим бажанням льодогенератор може включати автоматичну систему самоочищення, а також працювати на екологічно чистому холодоагенті CO₂

Промислові льодогенератори на CO₂

Для промислових льодогенераторів ми пропонуємо систему охолодження на холодоагенті CO₂ (R744). Ці системи екологічні та забезпечують значну економію енергії, у деяких випадках досягаючи зниження енергоспоживання на 25-40%.

≫ Системи холодопостачання на CO₂

Льдогенераторы чешуйчатого льда

Льодогенератори лускатого льоду

Ці льодогенератори виробляють крижані лускаті-пластинки, які мають найнижчу температуру серед усіх видів харчового льоду (від -6 до -12 °C).

Лускатий лід застосовують на підприємствах з м’ясопереробки, в пекарнях і кондитерських, для викладення продукту на об’єктах торгівлі та закладів громадського харчування, а також на підприємствах з видобутку та переробки риби.

Генератор лускатого льоду для рибальських кораблів

Дані льодогенератори призначені для виробництва льоду безпосередньо на рибальських суднах з використанням як прісної, так і морської води. Ці льодогенератори можуть підключатися до бортової холодильної системи R449A.

Льодогенератори гранульованого льоду

Льодогенератор виробляє гранули розміром до 10 мм, температура льоду становить близько -0,5 °C.
Такий лід не злипається між собою і забезпечує харчовим продуктам необхідний рівень охолодження, а відсутність гострих країв дозволяє викладати на такий лід продукти без ризику їх пошкодження, що особливо важливо для викладення риби та деяких морепродуктів.

Апарати для виробництва гранульованого льоду часто застосовується на підприємствах з переробки харчових продуктів, як приклад для охолодження м’ясного фаршу, що запобігає надмірному нагріванню в процесі обробки, а в кондитерських та пекарнях для охолодження тіста при його подачі в тістоміс або планетарний міксер.

Льдогенераторы гранулированного льда

Ціна від виробника

Гарні ціни за добру якість

12 місяців гарантії

Сервіс по Україні

Інженерінг

Реалізація проектів під ключ

Власне виробництво

Виконання нестандартних замовлень

Наші проекти

Компанія BMSERVICE займається проектуванням, постачанням та монтажем промислового та комерційного холодильного обладнання в Україні з 2009 року.

Domino’s Pizza

Проект холодопостачання для Domino’s Pizza Холодильне обладнання для виробничого комплексу «Domino’s Pizza» ✓ Поставка та монтаж холодильної сателітної станції Profroid (Франція)✓ Монтаж камер: низько- та середньотемпературних,...

FORNETTI

Проект холодопостачання для FORNETTI Холодильне обладнання для виробництва «Fornetti» ✓ Монтаж камери шокової заморозки ✓ Виготовлення та встановлення холодильної станції на базі гвинтових компресорів Bitzer ✓ Конденсатор та...

Льодогенератори для харчової промисловості

BMSERVICE спеціалізується на наданні ефективних та інноваційних холодильних рішень для різних секторів харчової промисловості.

Ми пропонуємо повний спектр рішень промислового холодопостачання:

    Замовити консультацію
    1. Ваше ім'я

    2. Email

    3. Номер телефону

    Розгорнути