Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Універсальні комерційні коптильні

Конфігурація промислової коптильні пропонується в декількох варіантах – багатофункціональні коптильні камери та компактні універсальні установки з вбудованим фрикційним димогенератором.

Конфігурація універсальної комерційної коптильні пропонується в декількох варіантах:

Багатофункціональні – підходять для різних сфер застосування, незначна ширина та висота модулів камери. Вони відрізняються високою продуктивністю та безкомпромісною якістю.

Універсальні установки – компактні універсальні установки з вбудованим фрикційним димогенератором і фрикційною головкою з низьким рівнем шуму та вібрації. Короткі, енергозберігаючі процеси

Багатофункціональні комерційні коптильні

Конструкція установок виконана у вигляді модульної системи із стандартних блоків. Такі компоненти, як система керування, димогенератор або система очищення, можуть розташовуватися відповідно до Ваших індивідуальних побажань або просторових умов.

У верхній частині кожного модуля камери встановлено блок повітропідготовки з вентилятором, калорифером та опціональною системою охолодження. Найбільша перевага даної модульної системи в порівнянні з установками з центральним агрегатом полягає в тому, що кожен візок камери абсолютно однаково забезпечується повітрям, тепловою або охолоджувальною енергією.

Переваги: підвищений обсяг повітря; короткі, енергозберігаючі процеси; найбільша рівномірність; високий обсяг завантаження; високоякісна сталь марки 1.4301; повна ізоляція мінеральними матеріалами; незначна ширина та висота модулів.

Універсальна комерційна коптильня з димогенератором

Конструкція виконана у вигляді модульної системи із стандартних блоків. Такі компоненти, як система керування, димогенератор або система очищення, можуть розташовуватися відповідно до Ваших індивідуальних побажань або просторових умов.

У верхній частині кожного модуля камери встановлено блок повітропідготовки з вентилятором, калорифером та опціональною системою охолодження. Працює за принципом вертикальної циркуляції повітря, що зарекомендував себе. При цьому потік повітря, підготовленого у верхній частині установки, обтікає продукти знизу вгору.

Переваги: підвищений обсяг повітря; короткі, енергозберігаючі процеси; найбільша рівномірність; високий обсяг завантаження; високоякісна сталь марки 1.4301; повна ізоляція мінеральними матеріалами; незначна ширина та висота модулів.

Ціна від виробника

Гарні ціни за добру якість

12 місяців гарантії

Сервіс по Україні

Інженерінг

Реалізація проектів під ключ

Власне виробництво

Виконання нестандартних замовлень

Наші проекти

Компанія BMSERVICE займається проектуванням, постачанням та монтажем промислового та комерційного холодильного обладнання в Україні з 2009 року.

Domino’s Pizza

Проект холодопостачання для Domino’s Pizza Холодильне обладнання для виробничого комплексу «Domino’s Pizza» ✓ Поставка та монтаж холодильної сателітної станції Profroid (Франція)✓ Монтаж камер: низько- та середньотемпературних,...

FORNETTI

Проект холодопостачання для FORNETTI Холодильне обладнання для виробництва «Fornetti» ✓ Монтаж камери шокової заморозки ✓ Виготовлення та встановлення холодильної станції на базі гвинтових компресорів Bitzer ✓ Конденсатор та...

Ми пропонуємо повний спектр рішень для промислового холодопостачання:

    Замовити консультацію
    1. Ваше ім'я

    2. Email

    3. Номер телефону