Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Гідрокулери

Для якісного зберігання плодоовочевої продукції необхідно попереднє її охолодження після збору, за мінімальний період часу. При інтенсивному попередньому охолодженні зберігається висока якість плодоовочевої продукції.

Також інтенсивне охолодження дозволяє досягти триваліших термінів зберігання, що є важливим за необхідності транспортування продукції кінцевому споживачеві на далекі відстані.

Гидрокулеры

Застосування гідрокулерів

Для таких продуктів як: черешня, вишня, морква, артишок, спаржа, брокколі, брюссельська та цвітна капуста, селера, огірок, баклажан, цибуля-порей, петрушка, горох, гранат, шпинат, солодка кукурудза, зелень та салати найбільш прийнятним є охолодження крижаною водою. Для цього використовуються гідрокулер.

Гідрокулер – це встановлення швидкого попереднього охолодження, яке дозволяє охолодити продукцію за 10 – 40 хвилин. Охолодження здійснюється водою з температурою +0,5…+10С.

Переваги охолодження гідрокулером

Гідрокулер при охолодженні запобігає негативним наслідкам, таким як втрата маси, форми та смаку продукції. Крім того, процес охолодження гідрокулером відбувається набагато швидше, ніж при повітряному охолодженні.

Застосування гідрокулера дозволяє швидко знижувати температуру у серцевині плода за дуже короткий час, тим самим збільшуючи термін зберігання без негативного впливу на продукт.

Гідрокулери використовуються при виробництві заморожених продуктів з метою проведення попереднього охолодження перед процесом шокової заморозки. Цей метод забезпечує скорочення часу, що витрачається на шокову заморозку на 20%-30%, економить електроенергію, забезпечуючи при цьому якість замороженої продукції.

Ціна від виробника

Гарні ціни за добру якість

12 місяців гарантії

Сервіс по Україні

Інженерінг

Реалізація проектів під ключ

Власне виробництво

Виконання нестандартних замовлень

Наші проекти

Компанія BMSERVICE займається проектуванням, постачанням та монтажем промислового та комерційного холодильного обладнання в Україні з 2009 року.

Domino’s Pizza

Проект холодопостачання для Domino’s Pizza Холодильне обладнання для виробничого комплексу «Domino’s Pizza» ✓ Поставка та монтаж холодильної сателітної станції Profroid (Франція)✓ Монтаж камер: низько- та середньотемпературних,...

FORNETTI

Проект холодопостачання для FORNETTI Холодильне обладнання для виробництва «Fornetti» ✓ Монтаж камери шокової заморозки ✓ Виготовлення та встановлення холодильної станції на базі гвинтових компресорів Bitzer ✓ Конденсатор та...

Гідрокулери від BMSERVICE

BMSERVICE спеціалізується на наданні ефективних та інноваційних холодильних рішень для різних секторів харчової промисловості.

Ми пропонуємо повний спектр рішень для охолодження та шокового заморожування:

    Замовити консультацію
    1. Ваше ім'я

    2. Email

    3. Номер телефону