Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Камери дефростації – розморожування

Камера для дефростації дозволяє розморожувати м’ясо, рибу та інші продукти харчування в оптимальному та високоекономічному режимі. Ця технологія прискорює процес розморожування та мінімізує вагові втрати продукту.

Принцип дії полягає в обдуві замороженої продукції потоком пароповітряної суміші з температурою, яка залежить від температури на поверхні та в центрі продукту, що позитивно позначається на мікробіологічній стабільності. Процес дефростації завершується автоматично, після досягнення заданої температури в тілі продукту.

дефростация мяса

Принцип роботи дефростаційної камери

Рівномірність температури в камері досягається за допомогою вентиляторів, що здійснюють циркуляцію повітря. Для підвищення ефективності циркуляції вентилятор у кожній секції включається на заданий час, після якого відбувається реверс електродвигуна і, відповідно, змінюється напрямок потоку пароповітряної суміші.

Процес дефростації постійно контролюється датчиками температури усередині, на поверхні продукту, а також у всіх чотирьох секціях. При підвищенні температури поверхневого шару продукту автоматично знижується температура камери.

Ціна від виробника

Гарні ціни за добру якість

12 місяців гарантії

Сервіс по Україні

Інженерінг

Реалізація проектів під ключ

Власне виробництво

Виконання нестандартних замовлень

Наші проекти

Компанія BMSERVICE займається проектуванням, постачанням та монтажем промислового та комерційного холодильного обладнання в Україні з 2009 року.

Domino’s Pizza

Проект холодопостачання для Domino’s Pizza Холодильне обладнання для виробничого комплексу «Domino’s Pizza» ✓ Поставка та монтаж холодильної сателітної станції Profroid (Франція)✓ Монтаж камер: низько- та середньотемпературних,...

FORNETTI

Проект холодопостачання для FORNETTI Холодильне обладнання для виробництва «Fornetti» ✓ Монтаж камери шокової заморозки ✓ Виготовлення та встановлення холодильної станції на базі гвинтових компресорів Bitzer ✓ Конденсатор та...

Ми пропонуємо повний спектр рішень для переробки та зберігання харчової продукції:

    Замовити консультацію
    1. Ваше ім'я

    2. Email

    3. Номер телефону