Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Шкіроз`ємні лінії для переробки м’яса

Лінії зняття шкіри доступні для різних видів м’яса, вони можуть постачатися напівавтоматичними або неавтоматизованими.

Звичайна лінія передбачає конвеєр по котрому переміщуються туші до площадки, де оператор вручну знімає шкіру.

Напівавтоматична лінія передбачає устаткування яке за командою оператора знімає шкіру, тягнучи її згори вниз за допомогою гаків, які до старту процессу закріплюються оператором.

Забій та первинна обробка

Машини для зняття шкір з туш худоби

Машини для зняття шкір доступні для різних видів худоби. Машини можуть бути автоматичними, напівавтоматичними або ручними, з діапазоном ширини від відносно маленької до великої для більших тварин. 

Машини для зняття шкіри з худоби відповідають гігієнічним стандартам, процес зняття шкіри відбувається зверху вниз або навпаки, в першому варіанті запобігаючи забрудненню туші, та не потребує додаткового кріплення. 

Для підвищення ефективності пристрій може бути оснащено електростимулятором з двома електродами який викликає скорочення м’язів під час процесу зняття шкіри, що знижує ймовірність пошкодження туші худоби.

Ціна від виробника

Гарні ціни за добру якість

12 місяців гарантії

Сервіс по Україні

Інженерінг

Реалізація проектів під ключ

Власне виробництво

Виконання нестандартних замовлень

Наші проекти

Компанія BMSERVICE займається проектуванням, постачанням та монтажем промислового та комерційного холодильного обладнання в Україні з 2009 року.

Domino’s Pizza

Проект холодопостачання для Domino’s Pizza Холодильне обладнання для виробничого комплексу «Domino’s Pizza» ✓ Поставка та монтаж холодильної сателітної станції Profroid (Франція)✓ Монтаж камер: низько- та середньотемпературних,...

FORNETTI

Проект холодопостачання для FORNETTI Холодильне обладнання для виробництва «Fornetti» ✓ Монтаж камери шокової заморозки ✓ Виготовлення та встановлення холодильної станції на базі гвинтових компресорів Bitzer ✓ Конденсатор та...

Ми пропонуємо повний спектр рішень для переробки та зберігання харчової продукції:

    Замовити консультацію
    1. Ваше ім'я

    2. Email

    3. Номер телефону