Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Вібраційні конвеєрні мийки

Принцип пристрою полягає у поєднанні декількох конфігурацій, а саме мийної камери, яка обертає продукт під тиском води, та промивною вібраційною лінією.

Пристрій призначений для миття фруктів та овочів.

≫ Барботажна мийна машина

≫ Щіткова мийна машина

≫ Вібраційні конвеєрні мийки

≫ Мийки барабанного типу

≫ Флотаційна мийна машина

Принцип дії вібраційного конвеєру миття 

Продукти, що надходять у машину, постійно обертаються навколо мийної камери та навколо себе під дією води під високим тиском, що проходить через форсунки, і падають з мийної камери на вібраційний конвеєр. Відстань, яку проходять продукти під високим тиском у миючій камері, дозволяє отримати чудові бактеріальні та гігієнічні результати миття (довжина пристрою може бути виконана під замовлення, але для якісного результату, довжина повинна бути близько 10 метрів). 

В процесі миття, небажані частинки, такі як бруд і пісок, що відокремлюються від продукту в камері для миття, проходять через фільтр на дні камери і потрапляють в канал відстоювання.

Оскільки вода тут нерухома, вони не можуть знову змішуватися з системою мийки, і викидний клапан відкривається через регулярні проміжки часу, щоб вони могли залишити систему. Канали на верхній межі води в мийній камері використовуються для запобігання виходу на поверхню води комах тощо. Він призначений для автоматичного видалення небажаних частинок із системи мийки. 

Стічна вода, що виходить із системи, замінюється чистою водою, що надходить із промивних форсунок. Таким чином машина завжди працює з чистою водою.

Вібраційна конвеєрна система

Продукти, що потрапляють з мийної камери на конвеєр, промиваються чистою водою, просуваючись по лінії з ефектом вібрації, частинки та надлишок води, що залишився на продукті, падають на перфорований лист у нижній частині, що відбувається за рахунок вібрації. 

Особливістю вібраційного конвеєра є те, що він не повертається, як деякі інші конвеєрні машини з рухомими барабанам, котрі забруднюються більше та швидше.

Ціна від виробника

Гарні ціни за добру якість

12 місяців гарантії

Сервіс по Україні

Інженерінг

Реалізація проектів під ключ

Власне виробництво

Виконання нестандартних замовлень

Наші проекти

Компанія BMSERVICE займається проектуванням, постачанням та монтажем промислового та комерційного холодильного обладнання в Україні з 2009 року.

Domino’s Pizza

Проект холодопостачання для Domino’s Pizza Холодильне обладнання для виробничого комплексу «Domino’s Pizza» ✓ Поставка та монтаж холодильної сателітної станції Profroid (Франція)✓ Монтаж камер: низько- та середньотемпературних,...

FORNETTI

Проект холодопостачання для FORNETTI Холодильне обладнання для виробництва «Fornetti» ✓ Монтаж камери шокової заморозки ✓ Виготовлення та встановлення холодильної станції на базі гвинтових компресорів Bitzer ✓ Конденсатор та...

Ми пропонуємо повний спектр рішень для промислового холодопостачання:

    Замовити консультацію
    1. Ваше ім'я

    2. Email

    3. Номер телефону