Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Лінії калібрування та сортування свіжих овочів, фруктів і ягід

Ми пропонуємо промислові очищаючі машини для різних овочів та фруктів. Обладнання використовується для чищення картоплі, моркви, буряків, капусти, ріпи та інших бульбоплодів або коренеплодів, в тому числі пропонуємо обладнання і для деяких фруктів.

≫ Калібратор роторний

≫ Вібраційний калібратор

≫ Калібратор стрічковий

≫ Калібратор роликовий

≫ Ремінний калібратор

≫ Тросиковий калібратор

≫ Оптичний сортувальник

Калібратор овочів та фруктів – роторний

Роторний калібратор (барабанній), залежно від типу барабана, призначений для сортування свіжих фруктів, овочів чи інших більш твердих культур за величиною діаметра. Його також можна використовувати для свіжих або заморожених грибів, наприклад, печериць. 

Барабан та конструкція калібратора підбирається відповідно до продукту та технологічного процессу.

Діаметр перфорації визначає розмір продукту, що сортується. Перфорація може бути різних розмірів, залежно від вимог замовника. Залежно від поточних потреб можна регулювати швидкість обертання барабана та кут його роботи.

Вібраційний калібратор овочів та фруктів

Вібраційний калібратор призначений для сортування грибів, овочів та фруктів на фракції. Розмір калібру регулюється встановленням змінних рівнів сит із відповідним чином підібраною перфорацією.

Вібраційний калібратор призначений для калібрування круглої продукції. Для досягнення максимальної продуктивності, калібратор слід завантажувати рівномірно по всій ширині.

Вібраційний калібратор може постачатися в вигляді цільного апарату, або складатися з окремих бункерів. Зазвичай конфігурація обладнання передбачає 2 або 3 сита для калібрування з відповідним чином підібраними зазорами.

Калібратор овочів та фруктів – стрічковий

Стрічковий калібратор призначений для калібрування круглої продукції на фракції. Процес калібрування відбувається за рахунок вібрацій перфорованих стрічок з певними осередками.

Переміщаючись по обладнанню, продукція потрапляє до осередків, що відповідають своєму розміру, осередки на лінії починаються від меншої до більшої. В залежності від бажаної кількості розмірів для калібрування, стрічкова лінія може мати різну кількість блоків з стрічками відповідного розміру.

З кожного блоку стрічкового конвеєра калібрований продукт потрапляє у збірник, або далі по лінії переробки до пакувального пристрою.

Калібратор роликовий для овочів та фруктів

Роликовий калібратор призначений для сортування фруктів та овочів за розміром у тому числі і для продовгуватих продуктів, таких як морква чи огірок.

Величина зазору калібрування визначається зміною відстані верхньої роликової напрямної щодо нижнього роликового ланцюга. Калібратор сортує за найменшим розміром продукту.

Пристрій може бути обладнаний трьома транспортерами, які збирають окремі фракції сировини. Продукт, розмір якого перевищує максимальний розмір, встановлений в останній секції, надсилається у підставлений контейнер, або транспортується стрічковим конвеєром на інший етап переробки.

Ремінний калібратор овочів та фруктів

Ремінний калібратор (пасовий сортувальник) призначений для сортування ягід, грибів та фруктів. Він ідеально підходить для делікатних продуктів, таких як сливи, полуниця, абрикос,
персик і інші ягоди та фрукти.

Конструктивно він є опорною рамою з натягнутими на неї ремінцями, відстань між якими поступово збільшується в міру віддалення від входу машини. Також обладнання може постачатися в вигляді окремих апаратів, поєднаних між собою.

Фрукти та ягоди подаються в калібратор похилим стрічковим транспортером. Продукцію можна калібрувати на різну кількість фракцій. Зона калібрування налаштовується під різні розміри шляхом зміни початкової та кінцевої відстані між ремнями. 

Тросіковий калібратор

Калібратор насамперед призначений для калібрування за розміром довгастих овочів (огірки, морква), але можлива переробка цибулі, картоплі тощо.

Конструктивно він є опорною рамою з натягнутими на неї тросиками, відстань між якими поступово збільшується в міру віддалення від входу машини.

Овочі подаються в калібратор похилим стрічковим транспортером-підйомником, орієнтуються вздовж тросиків. Зона калібрування налаштовується під різні розміри овочів шляхом зміни початкової та кінцевої відстані між тросиками. Можливе одержання до 5 фракцій із різними розмірами овочів чи моркви.

Оптичний сортувальник фруктів та овочів

Оптична сортувальні машини можуть постачатися в різній конфігурації та функціоналом, що визначається типом продукту, та вашим технологічним процесом.

Оптичний сортувальник перевіряє продукт на конвеєрній стрічці. Установка призначена для перевірки сільськогосподарських харчових продуктів, цілих та нарізаних фруктів та овочів.

Сортувальник може передбачати наступні функції відбракування, а саме: за кольором, гнилі продукти, сторонні тіла навіть того ж кольору, що й гарний продукт. Далі продукт подається на стрічку для огляду. 

Система оснащена системою повітряного відбраковування за допомогою великої кількості клапанів, що видаляють відбракований продукт. Також система може мати дві системи відбраковування, які відрізняють непридатні дефекти від дефектів, що визначають продукти як другий сорт.

Ціна від виробника

Гарні ціни за добру якість

12 місяців гарантії

Сервіс по Україні

Інженерінг

Реалізація проектів під ключ

Власне виробництво

Виконання нестандартних замовлень

Наші проекти

Компанія BMSERVICE займається проектуванням, постачанням та монтажем промислового та комерційного холодильного обладнання в Україні з 2009 року.

Domino’s Pizza

Проект холодопостачання для Domino’s Pizza Холодильне обладнання для виробничого комплексу «Domino’s Pizza» ✓ Поставка та монтаж холодильної сателітної станції Profroid (Франція)✓ Монтаж камер: низько- та середньотемпературних,...

FORNETTI

Проект холодопостачання для FORNETTI Холодильне обладнання для виробництва «Fornetti» ✓ Монтаж камери шокової заморозки ✓ Виготовлення та встановлення холодильної станції на базі гвинтових компресорів Bitzer ✓ Конденсатор та...

Ми пропонуємо повний спектр рішень для переробки та зберігання овочів та фруктів:

    Замовити консультацію
    1. Ваше ім'я

    2. Email

    3. Номер телефону