Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Холодильне обладнання на СО2

BMSERVICE спеціалізується на наданні ефективних та інноваційних холодильних рішень для різних секторів харчової промисловості, включаючи овоче- та фруктосховища, м’ясо- та рибопереробні підприємства, молочні заводи, пекарні та кондитерські фабрики.

Ми знаходимося в авангарді технологічного прогресу і вже досягли значних успіхів у впровадженні систем CO2 на виробничих підприємствах. Ці системи забезпечують значну економію енергії, у деяких випадках досягаючи зниження енергоспоживання на 25-40%.

Характеристики систем на CO2 для різних циклів наступні.

≫ Надкритична CO2 система

Транскритичний цикл обладнання на СО2 відбувається як у надкритичній, так і в докритичній області.
Діапазон тиску: від 30 до 100 і більше бар.

≫ Докритична CO2 система

Підкритичний цикл:
Діапазон тиску: 10-30 бар.
Подібні умови до традиційних холодильних систем.
Можна використовувати поширені компоненти.

Каскадні холодильні установки на CO2

Вуглекислий газ (CO2) – це природна речовина. Вона не руйнує озоновий шар, що робить її більш екологічною альтернативою фреону, використання якого обмежено Кіотським протоколом. Усвідомлюючи його переваги, провідні європейські виробники розробили компресори та компоненти спеціально для холодильних систем, що працюють на CO2. Робота холодильних установок на діоксиді вуглецю відрізняється високим коефіцієнтом корисної дії, що перевершує показники фреонових і аміачних систем в низькотемпературному діапазоні. Зазвичай CO2-установки працюють у докритичному або транскритичному циклах, залежно від бажаної продуктивності, і використовують каскадні або одноступінчасті схеми.

Ціна від виробника

Гарні ціни за добру якість

12 місяців гарантії

Сервіс по Україні

Інженерінг

Реалізація проектів під ключ

Власне виробництво

Виконання нестандартних замовлень

Наші проекти

Компанія BMSERVICE займається проектуванням, постачанням та монтажем промислового та комерційного холодильного обладнання в Україні з 2009 року.

Domino’s Pizza

Проект холодопостачання для Domino’s Pizza Холодильне обладнання для виробничого комплексу «Domino’s Pizza» ✓ Поставка та монтаж холодильної сателітної станції Profroid (Франція)✓ Монтаж камер: низько- та середньотемпературних,...

FORNETTI

Проект холодопостачання для FORNETTI Холодильне обладнання для виробництва «Fornetti» ✓ Монтаж камери шокової заморозки ✓ Виготовлення та встановлення холодильної станції на базі гвинтових компресорів Bitzer ✓ Конденсатор та...

Холодильне обладнання на виробництві під ключ

Хоча використання обладнання на СО2 у холодильних станціях пропонує численні переваги, існують і певні проблеми, пов’язані з його застосуванням. До них належать підвищені вимоги до матеріалів і необхідність якісного виконання монтажних робіт через більш високий робочий тиск в системі та потенційний ризик його аварійного підвищення до 70 атм. Однак холодильні станції, призначені для роботи на CO2, характеризуються компактністю і значно меншим споживанням матеріалів у порівнянні з іншими системами.

Співпрацюючи з нами, ви можете скористатися професійно підготовленими проєктами, які дають низку переваг:

≫ кваліфікований вибір оптимального технологічного рішення;
≫ підвищення харчової безпеки;
≫ зниження втрат при зберіганні;
≫ підвищення конкурентоспроможності продукції;
≫ збільшення прибутковості;
≫ зниження енергетичних витрат на зберігання та переробку;
≫ надійність і довговічність холодильного обладнання.

    Замовити консультацію
    1. Ваше ім'я

    2. Email

    3. Номер телефону

    Розгорнути