Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Димогенератори

Ми пропонуємо повний спектр димогенераторів, та інше обладнання для копчення, а також камери зберігання, шокової заморозки, лінії переробки та інше устаткування, необхідне для вашої харчової промисловості.

Димогенератор тління на тріску

Це потужні димогенератори тління, призначені для роботи з сухою тріскою букової фракції 4-12 мм. Вони вирізняються дуже сильним ароматом. Завдяки високій щільності диму, якої можна досягти з цими димогенераторами, тривалість копчення буде відповідно коротшою, а вплив на продукт більш щадним.

Димогенератор тління для роботи з тріскою генерує дим шляхом автоматичного, контрольованого тління букової тріски або іншої деревини твердих порід з низьким вмістом смоли. Тріска тліє у сухому вигляді, таким чином, немає необхідності у зволоженні, як у випадку з димогенераторами, що працюють з тирсою.

≫ Димогенератор тління

Фрикційний димогенератор

Генерує дим шляхом притиску дерев’яного бруска до металевого колеса, що швидко обертається. Щільність диму визначається двома регульованими факторами: тиск притискання дерев’яного бруска до фрикційного колеса, що обертається, і комбінація інтервалів роботи і зупинок.

Оскільки температура генерації диму зростає протягом фрикційного інтервалу приблизно від 100 °C до макс. + 380 °C, коптильний дим, що утворюється, має чудовий м’який аромат і створює гарний колір копченого продукту.

≫ Фрикційний димогенератор

Паровий димогенератор

Це потужні промислові паро-димогенератори, призначені для роботи з сухою буковою тріскою. Вони відрізняються приємним ароматом диму та потужним димоутворенням. Завдяки особливій технології паро-димогенератори мають ряд технічних і технологічних переваг у порівнянні з іншими системами генерації диму.

Пародимогенератор генерує дим у процесі подачі через тріску перегрітої пари при температурі бл. 380 – 420°C. Тріска піддається швелюванню і при цьому вивільняються ароматичні речовини та консервуючі компоненти. Нагрівання здійснюється під дією пари низького тиску при 0,3-0,5 бар (витрата близько 20 кг/год).

≫ Пародимогенератор

Димогенератори (екологічні)

Ці димогенератори через спеціальні форсунки подають аерозоль із конденсату рідкого диму. Вони є цікавою альтернативою класичним димогенераторам і дозволяють досягти порівнянних результатів у плані аромату та кольору продукту. Конденсат виходить з диму від необробленого дерева та очищається від небажаних домішок.

Це забезпечує екологічність та чистоту виробництва. Весь процес протікає автоматично та точно регулюється системою керування обладнання, що гарантує стандартизовані результати.

≫ Димогенератори (ЕКО)

Аплікатор рідкого диму

Це потужні димогенератори тління, призначені для роботи з зволоженою тирсою фракції 0,7-2,5 мм. Вони відрізняються особливим традиційним ароматом. Вони дуже добре підходять для змішування з іншими ароматизуючими коптильними матеріалами, такими як, наприклад, ягоди ялівцю або деревина хвойних порід.

Димогенератор тління для роботи з тирсою генерує дим шляхом автоматичного, контрольованого тління тирси. Перед копченням тирсу зволожують. За допомогою системи керування установкою можна вибрати ступінь щільності диму (легкий, середній, інтенсивний). Залежно від смакових переваг можна використовувати різні сорти деревини, а також домішувати додаткові ароматичні речовини.

≫ Аплікатор рідкого диму

Коптильні камери, мікроклімат, дозрівання, розморожування та заморожування

Інші рішення для харчової промисловості

Ціна від виробника

Гарні ціни за добру якість

12 місяців гарантії

Сервіс по Україні

Інженерінг

Реалізація проектів під ключ

Власне виробництво

Виконання нестандартних замовлень

Наші проекти

Компанія BMSERVICE займається проектуванням, постачанням та монтажем промислового та комерційного холодильного обладнання в Україні з 2009 року.

Domino’s Pizza

Проект холодопостачання для Domino’s Pizza Холодильне обладнання для виробничого комплексу «Domino’s Pizza» ✓ Поставка та монтаж холодильної сателітної станції Profroid (Франція)✓ Монтаж камер: низько- та середньотемпературних,...

FORNETTI

Проект холодопостачання для FORNETTI Холодильне обладнання для виробництва «Fornetti» ✓ Монтаж камери шокової заморозки ✓ Виготовлення та встановлення холодильної станції на базі гвинтових компресорів Bitzer ✓ Конденсатор та...

Ми пропонуємо повний спектр рішень для промислового холодопостачання:

    Замовити консультацію
    1. Ваше ім'я

    2. Email

    3. Номер телефону