Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Лінії переробки риби

Наша компанія пропонує рішення в секторі переробки риби починаючи від окремого устаткування до повноцінних ліній рибної переробки.

Линии переработки рыбы

Машини для миття риби

Зазвичай використовуються два типи обладнання – барабанна мийка та мийка-елеватор.

Барабанна мийна машина – Технологічним вузлом машини є перфорований барабан та спіраль, а також система подачі води. Риба завантажується в барабан, що обертається, де риба зрошується водою і просувається по спіралі до розвантажувального вікна.

Мийка-елеватор – Мийна машина може використовуватися автономно для миття та підйому продукту на необхідну висоту для подальшої обробки, а також вбудовуватись у технологічні лінії з переробки рибопродуктів, м’яса, овочів та інше.

Тип машини для миття обирається відповідно до типу риби та вашого технологічного процессу.

Машини для сортування риби

В машинах для сортування риби зазвичай використовують щілинний принцип сортування, який ґрунтується на пропорційній залежності між товщиною та довжиною риби. Необхідний розмірний ряд можна отримати регулюванням величини зазору між валами.

При подачі риби вона потрапляє в положення вздовж осі сортувальних валів. Дрібна риба, залежно від обраного зазору, буде провалюватися в щілини і потрапляти на один з конвеєрів, що відводяться, більша риба просувається на вихід і потрапляє на інший конвеєр. Поділ може проводитись на кілька фракцій. Це залежить від вибраних зазорів і кількості лотків або конвеєрів відводу риби на інші машини для переробки чи пакування.

Чищення риби / Обробка риби

Лінії обробки риби обираються відповідно до технологічного процессу і можуть бути виконані як в напівавтоматичному так і в автоматичному варіанті. Лінія може складатися із різних машин для первинної обробки риби та системи конвеєрів, що забезпечують безперервну подачу та відведення обробленої риби, а також відведення відходів, що дозволяє досягти максимальної продуктивності

≫ Машини для зняття луски риби
≫ Машини шкірознімні для риби
≫ Головорізки та дробарки
≫ Машини філеювальні
≫ Машина для обробки та патрання
≫ Машина для видалення кісток

Машина для миття рибного філе

Система промивання ефективно змиває слиз, кров і бактерії з лосося і форелі перед обробкою. Завдяки високому тиску води філе ретельно промивається з двох сторін і зсередини.

Щоб досягти найвищого рівня гігієни, машину слід інтегрувати у виробничу лінію після очищення голови, а не раніше. Машина може поставлятися як окремий блок або як інтегрована частина конкретної виробничої лінії.

Обладнання для промивки філе може зменшувати кількість бактерій до 98%, таким чином покращуючи гігієну виробництва. Слиз слід видалити на початку процесу, щоб забезпечити низьку кількість бактерій у подальшому виробництві.

Обладнання для усунення недоліків та контролю якості

Після обробки риби застосовуються етапи перевірки якості та при необхідності додається інспекційний конвеєр і лінія усунення недоліків.

Для перевірки якості найефективніша машина – це сканер контролю якості, котрий перевіряє якість та придатність продукту. За необхідності такі машини можуть передбачати додаткові функції і сканувати колір філе, будь-який меланін і плями крові, а також дефекти обрізки, такі як черевна мембрана, черевна кістка або дефекти спини.

Інспекційні лінії та усунення недоліків доставляють філе на робочі станції, де оператори вручну видаляють природні дефекти та дефекти філе перед тим, як філе зважують і повертають назад у процес.

Машини для нарізання риби

Машини призначені для нарізки риби на шматочки або стейки однакової товщини.

Машина обирається відповідно до вашого технологічного процессу та типу риби. Машини для нарізання риби може працювати як  автоматично в лінії переробки так і окремо від неї.

≫ Слайсер діагональної нарізки
≫ Стрічкова пилка
≫ Слайсер порційної нарізки

Переробка риби

Наша компанія постачає сучасні рішення для промислової переробки риби, в залежності від ваших технологічних процесів ми підберемо вам необхідне обладнання для переробки, встановимо і налаштуємо обладнання, а також надамо сервісне та гарантійне обслуговування..

≫ Ін’єктори для риби (шприцювання розсолом)
≫ Камери для сушіння риби
≫ Камери для копчення риби
≫ Машини для виробництва рибного фаршу
≫ Глазурування

Лінії та камери розморожування

В камерах розморожування риби процес розморожування відбувається за рахунок обдуву продукту потоком повітря, а інтелектуальна система керування процесами дозволяє виконати операцію максимально швидко.

В установках для розморожування може бути передбачена опція перемикання після розморожування в заданий режим холодного зберігання, в якому розморожені продукти залишатимуться охолодженими.

Конфігурація обладнання підбирається індивідуально з урахуванням потреб вашого технологічного процессу.

Plitochnyy skoromorozil'nyy apparat

Лінії охолодження та заморозки

Наша компанія пропонує повний комплекс рішень для охолодження та заморозки сирої риби та рибних виробів. Для підбору типу обладнання ми врахуємо всі ваші побажання та технологічні процеси, та запропонуємо найоптимальніше рішення.

≫ Флюїдизаційні машини тунельного типу
≫ Спіральні скороморозильні апарати
≫ Плитковий скороморозильний апарат
≫ Туннельна шокова заморозка
≫ Камери шокової заморозки
≫ Камери інтенсивного охолодження

Камери для зберігання риби

Наша компанія спеціалізується на наданні ефективних та інноваційних рішень для промислового холодопостачання. Завдяки власному виробництву та проєктно-конструкторському відділу ми пропонуємо комплексні рішення для зберігання та переробки харчових продуктів, пристосовані до унікальних вимог кожного підприємства.

≫ Холодильне та морозильне обладнання

Тунельна камера шокової заморозки
Линия упаковки мяса и рыбы

Лінії пакування риби

Ми постачаємо повний комплекс рішень для зважування, пакування, фасування, маркування та перевірки продукту на наявність сторонніх предметів до моменту пакування та відвантаження продукту.

≫ Термоформувальна машина
≫ Трейсиллери
≫ Фасування в коробки
≫ Машина для зважування та етикетування
≫ Металодетектор

Ціна від виробника

Гарні ціни за добру якість

12 місяців гарантії

Сервіс по Україні

Інженерінг

Реалізація проектів під ключ

Власне виробництво

Виконання нестандартних замовлень

Наші проекти

Компанія BMSERVICE займається проектуванням, постачанням та монтажем промислового та комерційного холодильного обладнання в Україні з 2009 року.

Domino’s Pizza

Проект холодопостачання для Domino’s Pizza Холодильне обладнання для виробничого комплексу «Domino’s Pizza» ✓ Поставка та монтаж холодильної сателітної станції Profroid (Франція)✓ Монтаж камер: низько- та середньотемпературних,...

FORNETTI

Проект холодопостачання для FORNETTI Холодильне обладнання для виробництва «Fornetti» ✓ Монтаж камери шокової заморозки ✓ Виготовлення та встановлення холодильної станції на базі гвинтових компресорів Bitzer ✓ Конденсатор та...

Ми пропонуємо повний спектр рішень для переробки та зберігання харчової продукції:

    Замовити консультацію
    1. Ваше ім'я

    2. Email

    3. Номер телефону

    Розгорнути