Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Плитковий морозильний апарат

BMSERVICE пропонує економічне та енергоефективне морозильне обладнання, вироблене в Україні з використанням матеріалів вищої якості та комплектуючих провідних європейських виробників, розрахованої на тривалий термін служби.

Ми розробляємо та виготовляємо горизонтальні та вертикальні плиткові скороморозильні апарати під замовлення, залежно від потреб вашого бізнесу.

Plitochnyy skoromorozil'nyy apparat

Скороморозильний плитковий апарат – метод заморожування

Пластинчасте заморожування – це метод заморожування на блоках або лотках з великою продуктивністю заморожування і невеликою площею. Цей метод має добре налагоджений процес консервації, який зберігає високу якість, харчову цінність та забезпечує тривалий термін зберігання продуктів харчування. Це особливо актуально для швидкого заморожування продуктів у великих обсягах.

Плитковий морозильний апарат – галузі використання

Пластинчасте заморожування актуальне для багатьох галузей промисловості. У рибній промисловості та морепродуктах його часто використовують для негайного заморожування всього продукту. Це стосується і готових до споживання продуктів. Пластинчасте заморожування також підходить для заморожування окремих частин харчових продуктів, таких як рибне філе, а в інших харчових галузях, таких як м’ясо, птиця, фрукти та овочі, вона широко використовується для заморожування вторинного продукту перед подальшою обробкою. Ми рекомендуємо плитковий скороморозильний апарат для великосерійного виробництва продуктів у великих обсягах. У порівнянні з кріогенним рішенням стартові витрати вищі, але воно окупиться за дуже короткий час завдяки надзвичайно великій потужності заморожування та енергозберігаючій технології пластинчастого заморожування.

Виробництво та монтаж плиткового морозильного обладнання

Для реалізації проєктів ми використовуємо обладнання та комплектуючі від відомих європейських та американських виробників, таких як Bitzer (Німеччина), Güntner (Німеччина), Danfoss (Данія), Carrier (США), Eliwell (Італія), Carel (Італія), ALFA (Швеція), Emerson (США), Thermofin (Німеччина), Schneider (Франція) та інших перевірених брендів. Ми надаємо пріоритет надійності та гарантуємо, що у вашій холодильній системі використовується лише високоякісне обладнання.

Ціна від виробника

Гарні ціни за добру якість

12 місяців гарантії

Сервіс по Україні

Інженерінг

Реалізація проектів під ключ

Власне виробництво

Виконання нестандартних замовлень

Наші проекти

Компанія BMSERVICE займається проектуванням, постачанням та монтажем промислового та комерційного холодильного обладнання в Україні з 2009 року.

Domino’s Pizza

Проект холодопостачання для Domino’s Pizza Холодильне обладнання для виробничого комплексу «Domino’s Pizza» ✓ Поставка та монтаж холодильної сателітної станції Profroid (Франція)✓ Монтаж камер: низько- та середньотемпературних,...

FORNETTI

Проект холодопостачання для FORNETTI Холодильне обладнання для виробництва «Fornetti» ✓ Монтаж камери шокової заморозки ✓ Виготовлення та встановлення холодильної станції на базі гвинтових компресорів Bitzer ✓ Конденсатор та...

Плитковий скороморозильний апарат

BMSERVICE спеціалізується на наданні ефективних та інноваційних холодильних рішень для різних секторів харчової промисловості.

Ми пропонуємо повний спектр рішень для шокової заморозки:

    Замовити консультацію
    1. Ваше ім'я

    2. Email

    3. Номер телефону

    Развернуть