Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Устаткування для контролю та відбраковування

Обладнання для контролю та відбраковування призначене для виявлення металевих та/або інших чужорідних об’єктів у продуктах. Цей вид техніки має різноманітний функціонал та технічні характеристики, що дозволяє підібрати його відповідно до конкретних потреб.

Системи для виявлення чужорідних включень у продукції можуть мати розширений функціонал, здатний виявляти різноманітні чужорідні об’єкти, такі як метал, скло, кераміка, камінь. Крім того, таке обладнання може виявляти деякі види пластику (наприклад, ПВХ, гуму), а також дефекти в продукції, такі як тріщини, повітряні бульбашки і т. д. Існують можливості налаштування машини таким чином, щоб вона не реагувала на виявлення потрібних елементів, наприклад, алюмінієвих кліпс.

Ціна від виробника

Гарні ціни за добру якість

12 місяців гарантії

Сервіс по Україні

Інженерінг

Реалізація проектів під ключ

Власне виробництво

Виконання нестандартних замовлень

Наші проекти

Компанія BMSERVICE займається проектуванням, постачанням та монтажем промислового та комерційного холодильного обладнання в Україні з 2009 року.

Domino’s Pizza

Проект холодопостачання для Domino’s Pizza Холодильне обладнання для виробничого комплексу «Domino’s Pizza» ✓ Поставка та монтаж холодильної сателітної станції Profroid (Франція)✓ Монтаж камер: низько- та середньотемпературних,...

FORNETTI

Проект холодопостачання для FORNETTI Холодильне обладнання для виробництва «Fornetti» ✓ Монтаж камери шокової заморозки ✓ Виготовлення та встановлення холодильної станції на базі гвинтових компресорів Bitzer ✓ Конденсатор та...

Устаткування для для пакування, етикетування, та контролю:

    Замовити консультацію
    1. Ваше ім'я

    2. Email

    3. Номер телефону