Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Вертикальне пакувальне обладнання

Вертикальний фасовочно-упаковочний автомат, відомий також як питпак, призначений для упаковки різноманітних пилоподібних, сипучих, гранульованих та дрібноштучних продуктів (включаючи заморожені) у трьошовні пакети, які формуються з рулонного термосварювального матеріалу.

Ці вертикальні автоматичні фасовочно-упаковочні пристрої розроблені для автоматизованого фасування та упаковки однорідних, легко сипучих продуктів, таких як цукор, насіння, крупи, горіхи та інші.

Вони широко використовуються в харчовій промисловості, фармацевтиці, хімічній промисловості та інших галузях виробництва для забезпечення ефективного упакування та зберігання продукції.

Вертикальная упаковочная машина ПИТПАК

Ціна від виробника

Гарні ціни за добру якість

12 місяців гарантії

Сервіс по Україні

Інженерінг

Реалізація проектів під ключ

Власне виробництво

Виконання нестандартних замовлень

Наші проекти

Компанія BMSERVICE займається проектуванням, постачанням та монтажем промислового та комерційного холодильного обладнання в Україні з 2009 року.

Domino’s Pizza

Проект холодопостачання для Domino’s Pizza Холодильне обладнання для виробничого комплексу «Domino’s Pizza» ✓ Поставка та монтаж холодильної сателітної станції Profroid (Франція)✓ Монтаж камер: низько- та середньотемпературних,...

FORNETTI

Проект холодопостачання для FORNETTI Холодильне обладнання для виробництва «Fornetti» ✓ Монтаж камери шокової заморозки ✓ Виготовлення та встановлення холодильної станції на базі гвинтових компресорів Bitzer ✓ Конденсатор та...

Устаткування для для пакування, етикетування, та контролю:

    Замовити консультацію
    1. Ваше ім'я

    2. Email

    3. Номер телефону