Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Вакуумні пакувальники

Вакуумні пакувальники мають різноманітні конфігурації, включаючи двокамерні, однокамерні та конвеєрні типи. Процес вакуумного пакування складається з двох основних етапів: спочатку машина видаляє повітря з пакета, а потім герметично запаює його.

У випадках, коли це необхідно, перед запаянням пакет може бути наповнений спеціальною газовою сумішшю, щоб підвищити термін зберігання продукту.

Технологія вакуумного пакування особливо популярна для зберігання м’яса, риби, сирів та інших продуктів, які потребують тривалого зберігання без втрати якості.

Вакуумная упаковочная машина - машина конвейерного типа

Ціна від виробника

Гарні ціни за добру якість

12 місяців гарантії

Сервіс по Україні

Інженерінг

Реалізація проектів під ключ

Власне виробництво

Виконання нестандартних замовлень

Наші проекти

Компанія BMSERVICE займається проектуванням, постачанням та монтажем промислового та комерційного холодильного обладнання в Україні з 2009 року.

Domino’s Pizza

Проект холодопостачання для Domino’s Pizza Холодильне обладнання для виробничого комплексу «Domino’s Pizza» ✓ Поставка та монтаж холодильної сателітної станції Profroid (Франція)✓ Монтаж камер: низько- та середньотемпературних,...

FORNETTI

Проект холодопостачання для FORNETTI Холодильне обладнання для виробництва «Fornetti» ✓ Монтаж камери шокової заморозки ✓ Виготовлення та встановлення холодильної станції на базі гвинтових компресорів Bitzer ✓ Конденсатор та...

Устаткування для для пакування, етикетування, та контролю:

    Замовити консультацію
    1. Ваше ім'я

    2. Email

    3. Номер телефону