Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Горизонтальне пакувальне обладнання

Автоматичне горизонтальне пакувальне обладнання представляє собою передове технологічне рішення, призначене для автоматизованого та ефективного упакування продукції у флоу-пак пакети.

Горизонтальні машини упаковки (флоу-пак) широко використовуються на підприємствах харчової промисловості. У такій упаковці зазвичай упаковують хліб та хлібобулочні вироби, цукерки, морозиво, випічку, кондитерські вироби, батончики, вафлі та печиво.

Цей тип обладнання та упаковки також ідеально підходить для промислових товарів, зокрема електротоварів, господарських товарів, сувенірів, іграшок та іграшкових наборів, промислових деталей та електронних компонентів, одноразового посуду, серветок та іншого.

Горизонтальная упаковочная машина

Ціна від виробника

Гарні ціни за добру якість

12 місяців гарантії

Сервіс по Україні

Інженерінг

Реалізація проектів під ключ

Власне виробництво

Виконання нестандартних замовлень

Наші проекти

Компанія BMSERVICE займається проектуванням, постачанням та монтажем промислового та комерційного холодильного обладнання в Україні з 2009 року.

Domino’s Pizza

Проект холодопостачання для Domino’s Pizza Холодильне обладнання для виробничого комплексу «Domino’s Pizza» ✓ Поставка та монтаж холодильної сателітної станції Profroid (Франція)✓ Монтаж камер: низько- та середньотемпературних,...

FORNETTI

Проект холодопостачання для FORNETTI Холодильне обладнання для виробництва «Fornetti» ✓ Монтаж камери шокової заморозки ✓ Виготовлення та встановлення холодильної станції на базі гвинтових компресорів Bitzer ✓ Конденсатор та...

Устаткування для для пакування, етикетування, та контролю:

    Замовити консультацію
    1. Ваше ім'я

    2. Email

    3. Номер телефону