Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Термоформувальне обладнання

Технологія термоформування є дієвим інструментом для виготовлення упаковки з різних термопластичних матеріалів, що легко адаптується до потрібної форми або продукту.

Термоформувальне обладнання, зазвичай відоме як термоформери, надає можливість виробництва широкого асортименту продуктів з жорстких і м’яких пластиків. Це охоплює різноманітні контейнери, включаючи склянки різних об’ємів, тортниці, салатниці, тарілки, креманки, коррекси, контейнери для зберігання, яєчні лотки, лоточки для кондитерських виробів та бісквітів, а також блістерупаковку, що гарантує ідеальний захист і презентацію продукту.

Термоформувальні лінії широко використовуються в упаковці ковбас та м’ясних виробів, сиру, риби та інших продуктів, завдяки їх ефективності та надійності у забезпеченні необхідного захисту та збереження свіжості продукції.

Термоформовочная линия

Ціна від виробника

Гарні ціни за добру якість

12 місяців гарантії

Сервіс по Україні

Інженерінг

Реалізація проектів під ключ

Власне виробництво

Виконання нестандартних замовлень

Наші проекти

Компанія BMSERVICE займається проектуванням, постачанням та монтажем промислового та комерційного холодильного обладнання в Україні з 2009 року.

Domino’s Pizza

Проект холодопостачання для Domino’s Pizza Холодильне обладнання для виробничого комплексу «Domino’s Pizza» ✓ Поставка та монтаж холодильної сателітної станції Profroid (Франція)✓ Монтаж камер: низько- та середньотемпературних,...

FORNETTI

Проект холодопостачання для FORNETTI Холодильне обладнання для виробництва «Fornetti» ✓ Монтаж камери шокової заморозки ✓ Виготовлення та встановлення холодильної станції на базі гвинтових компресорів Bitzer ✓ Конденсатор та...

Устаткування для для пакування, етикетування, та контролю:

    Замовити консультацію
    1. Ваше ім'я

    2. Email

    3. Номер телефону