Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Термоусадкове обладнання

Технологічне обладнання для термоусадкової упаковки використовує унікальні властивості спеціальної термоусадкової плівки для ефективного ущільнення продукції.

Під впливом підвищених температур, зазвичай у діапазоні від 130 до 160 градусів Цельсія, ця плівка починає стискуватися, що забезпечує значний ступінь усадки, який може перевищувати навіть 50%.

Цей процес гарантує надійне і ефективне ущільнення упаковки, зберігаючи при цьому бездоганний зовнішній вигляд і захист товару. Така упаковка забезпечує не лише привабливий зовнішній вигляд, але і довготривалу збереженість продукту.

Термоусадочный аппарат

Термоусадкові апарати використовуються у харчовій промисловості для пакування овочів, фруктів, хлібобулочних та кондитерських виробів, м’ясопродуктів, напівфабрикатів і т. д. Так само дуже часто використовується в різних галузях не харчового виробництва, як приклад, для пакування косметики, книг, сувенірів, електротехнічних виробів, та іншого.

Ціна від виробника

Гарні ціни за добру якість

12 місяців гарантії

Сервіс по Україні

Інженерінг

Реалізація проектів під ключ

Власне виробництво

Виконання нестандартних замовлень

Наші проекти

Компанія BMSERVICE займається проектуванням, постачанням та монтажем промислового та комерційного холодильного обладнання в Україні з 2009 року.

Domino’s Pizza

Проект холодопостачання для Domino’s Pizza Холодильне обладнання для виробничого комплексу «Domino’s Pizza» ✓ Поставка та монтаж холодильної сателітної станції Profroid (Франція)✓ Монтаж камер: низько- та середньотемпературних,...

FORNETTI

Проект холодопостачання для FORNETTI Холодильне обладнання для виробництва «Fornetti» ✓ Монтаж камери шокової заморозки ✓ Виготовлення та встановлення холодильної станції на базі гвинтових компресорів Bitzer ✓ Конденсатор та...

Устаткування для для пакування, етикетування, та контролю:

    Замовити консультацію
    1. Ваше ім'я

    2. Email

    3. Номер телефону