Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Устаткування для пакування в стрейч-плівку

Обладнання для упаковки в стрейч-плівку використовується для упаковки товарів у коробки, лотки або безпосередньо в саму стрейч-плівку з подальшим її зварюванням. Це обладнання може мати різноманітний функціонал, наприклад, інтегровану систему автоматичного визначення розміру лотка, систему сповіщення про завершення процесу упаковки, автоматичні конвеєри для подачі матеріалу та багато іншого.

Машини та лінії для упаковки стрейч-плівкою широко використовуються в магазинах для упаковки свіжого м’яса, нарізаної м’ясної та ковбасної продукції, овочів та фруктів, а також сирів, печива та інших продуктів.

Упаковщики в стрейч-плёнку автоматические и полуавтоматические

Ціна від виробника

Гарні ціни за добру якість

12 місяців гарантії

Сервіс по Україні

Інженерінг

Реалізація проектів під ключ

Власне виробництво

Виконання нестандартних замовлень

Наші проекти

Компанія BMSERVICE займається проектуванням, постачанням та монтажем промислового та комерційного холодильного обладнання в Україні з 2009 року.

Domino’s Pizza

Проект холодопостачання для Domino’s Pizza Холодильне обладнання для виробничого комплексу «Domino’s Pizza» ✓ Поставка та монтаж холодильної сателітної станції Profroid (Франція)✓ Монтаж камер: низько- та середньотемпературних,...

FORNETTI

Проект холодопостачання для FORNETTI Холодильне обладнання для виробництва «Fornetti» ✓ Монтаж камери шокової заморозки ✓ Виготовлення та встановлення холодильної станції на базі гвинтових компресорів Bitzer ✓ Конденсатор та...

Устаткування для для пакування, етикетування, та контролю:

    Замовити консультацію
    1. Ваше ім'я

    2. Email

    3. Номер телефону