Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Вертикальний плитковий скороморозильний апарат

Плиточник вертикальний – це сучасне обладнання, яке дозволяє швидко та якісно заморожувати різноманітні види продуктів у вигляді плоских блоків.

Це обладнання призначене для швидкої заморозки великих об’ємів товару. Вертикальні плиткові скороморозильні апарати широко застосовуються в рибній, м’ясній промисловості.

За рахунок плоских блоків продукцію зручно зберігати і транспортувати.

Горизонтальний плитковий скороморозильний апарат

Вертикальний плиточник

Процес заморожування займає в середньому від 30 хвилин до півтори години, залежно від товщини ячейки апарату, типу продукту та його початкової температури.

Продукт завантажується між плитами, які охолоджуються безпосередньо холодоагентом (фреоном, аміаком або проміжним холодоносієм). Після процесу заморозки вмикається відтайка, яка відшаровує продукт від пластин плиточного апарату, а далі гідравлічні циліндри вже готові – заморожені блоки продукції для послідуючого пакування та зберігання продукції.

Ціна від виробника

Гарні ціни за добру якість

12 місяців гарантії

Сервіс по Україні

Інженерінг

Реалізація проектів під ключ

Власне виробництво

Виконання нестандартних замовлень

Наші проекти

Компанія BMSERVICE займається проектуванням, постачанням та монтажем промислового та комерційного холодильного обладнання в Україні з 2009 року.

Domino’s Pizza

Проект холодопостачання для Domino’s Pizza Холодильне обладнання для виробничого комплексу «Domino’s Pizza» ✓ Поставка та монтаж холодильної сателітної станції Profroid (Франція)✓ Монтаж камер: низько- та середньотемпературних,...

FORNETTI

Проект холодопостачання для FORNETTI Холодильне обладнання для виробництва «Fornetti» ✓ Монтаж камери шокової заморозки ✓ Виготовлення та встановлення холодильної станції на базі гвинтових компресорів Bitzer ✓ Конденсатор та...

Плитковий скороморозильний апарат

BMSERVICE спеціалізується на наданні ефективних та інноваційних холодильних рішень для різних секторів харчової промисловості.

Ми пропонуємо повний спектр рішень для шокової заморозки:

    Замовити консультацію
    1. Ваше ім'я

    2. Email

    3. Номер телефону

    Розгорнути