Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Reliable supplier of solutions for commercial and industrial refrigeration

Шокова заморозка риби

Розроблені відповідно до жорстких вимог різних галузей промисловості, особливо в харчовому секторі, наші камери шокової заморозки риби надають низку функцій та переваг. Вони зроблять революцію у діяльності у сфері харчової промисловості.

Що таке шокова заморозка

Шокова заморозка – це процес швидкого заморожування, який часто використовується у харчовій промисловості для збереження якості та свіжості різних продуктів, включаючи рибу. Цей метод передбачає вплив на продукти надзвичайно низьких температур протягом короткого періоду часу. Процес швидкого заморожування дозволяє мінімізувати утворення кристалів льоду всередині риби, які можуть пошкодити її клітинну структуру і призвести до втрати текстури і смаку.

Для надшвидкого заморожування використовується спеціалізоване обладнання, таке як камери шокової заморозки. Ці морозильні камери здатні досягати температури значно нижче замерзання, часто до -40 градусів за Цельсієм або нижче. Якщо піддавати рибу таким низьким температурам, волога всередині швидко замерзає, утворюючи дрібні кристали льоду, які не встигають вирости до великих розмірів.

Збереження свіжості та якості

Наші камери шокової заморозки риби відмінно справляються зі збереженням свіжості продукції, швидко знижуючи температуру для швидкого заморожування морепродуктів та інших продуктів, що швидко псуються. При цьому агрегати зберігають натуральний смак, текстуру та поживні речовини риби, гарантуючи, що вона дійде до клієнтів у якнайкращому вигляді.

Точний контроль температури

Обладнання для шокової заморозки забезпечує точний контроль температури, що дозволяє встановлювати ідеальні параметри охолодження для різних видів товарів. Такий рівень контролю забезпечує точність процесу охолодження, зводячи до мінімуму ризик розмноження бактерій та зберігаючи цілісність морепродуктів.

Збільшений термін зберігання

Однією з ключових переваг наших установок шокового заморожування є їхня здатність значно збільшувати термін зберігання риби. Це не тільки скорочує кількість відходів, а й дозволяє оптимізувати управління запасами, забезпечуючи ефективне задоволення попиту при мінімізації втрат.

Витончений та функціональний дизайн

Ми вважаємо, що форма має відповідати функції, тому наші апарати шокового заморожування відрізняються елегантним та сучасним дизайном. Установки виконані з увагою до деталей, у них втілені чисті лінії, інтуїтивно зрозумілі інтерфейси та зручні елементи керування. Естетична привабливість наших установок шокового заморожування риби не обмежується простим візуальним задоволенням – вона також покращує загальну атмосферу вашого робочого простору, створюючи обстановку, що сприяє продуктивності та ефективності.

Оптимізоване використання простору

Оптимізація простору є ключовим моментом у будь-якій роботі, і наші апарати шокового заморожування максимально ефективно використовують наявну площу. Завдяки цьому установки можуть бути легко інтегровані у планування вашого рибного цеху.

Міцність та довговічність

Камери шокової заморозки риби від BMSERVICE виготовлені з високоякісних матеріалів та компонентів, що забезпечує їхню довговічність. Вони проходять суворі випробування та контроль якості, щоб відповідати найвищим галузевим стандартам. Ви можете бути впевнені, що отримуєте багаторічну надійну службу.

Безпека та відповідність вимогам

Безпека продуктів харчування має першорядне значення. Наші камери шокового заморожування розроблені з урахуванням найвищих стандартів безпеки харчових продуктів та оснащені функціями, які допоможуть відповідати нормативним вимогам. Від моніторингу і контролю температури до поверхонь, що легко очищаються, – наші установки є безпечним і відповідним всім вимогам рішенням для зберігання риби.

Рішення під ключ

Наші рішення під ключ розроблені для спрощення процесу інтеграції установок шокової заморозки у вашу діяльність. Наша команда експертів проведе вас через усі етапи – від первинної консультації до остаточної установки, забезпечуючи плавне та ефективне впровадження. 

Ми беремо до уваги:

 • ваші конкретні вимоги;
 • планування підприємства;
 • виробничі цілі.

Це дає нам можливість розробити рішення, що ідеально відповідає вашим потребам. Підхід під ключ означає, що ми беремо на себе всі аспекти проєкту:

 • оцінку об’єкта; 
 • проєктування системи;
 • вибір обладнання;
 • встановлення та тестування.

Все для того, щоб ви могли зосередитися на своїй основній діяльності без зайвих відволікаючих факторів.

Наші камери шокової заморозки розроблені таким чином, щоб легко інтегруватися в існуючі операції, чи то невелика кухня, чи промислове виробництво. Команда наших експертів може надати рекомендації та допомогу в налаштуванні параметрів шокового заморожування відповідно до ваших потреб.

Сервісне обслуговування 24/7

Наша група підтримки працює цілодобово, щоб вирішити будь-які технічні проблеми, відповісти на ваші запитання та надати допомогу, коли вам це буде потрібно. Завдяки швидкому реагуванню та досвіду ми мінімізуємо час простою та допомагаємо вам швидко повернутися до повноцінного виробництва.

Переваги співпраці з BMSERVICE

Співпраця з нами відкриває двері для цілої низки професійно підготовлених проєктів, які принесуть вашому бізнесу безліч переваг.

Кваліфікований вибір оптимальних технологічних рішень

Наша команда експертів пропонує кваліфікований вибір найбільш підходящих технологічних рішень для ваших потреб. Ми аналізуємо та оцінюємо операції, а потім пропонуємо індивідуальні рекомендації, які оптимізують процеси вашого виробництва.

Підвищена безпека харчових продуктів

За допомогою наших рішень ви зможете значно підвищити безпеку замороженої риби на всіх етапах вашої діяльності. Ми реалізуємо заходи, які мінімізують ризик забруднення продукту, забезпечують належний температурний контроль та дотримання галузевих норм. Приділяючи пріоритетну увагу безпеці продуктів харчування, ви зможете викликати довіру у клієнтів та захистити репутацію свого бренду.

Скорочення витрат під час зберігання

Наші проєкти спрямовані на мінімізацію втрат при зберіганні та максимальне збереження продукції. Ми впроваджуємо ефективні рішення та передові технології, які оптимізують умови зберігання, знижуючи псування, відходи та фінансові втрати. Зберігаючи якість та термін придатності продукції, ви можете мінімізувати дорогі списання запасів та підвищити загальну рентабельність.

Підвищення конкурентоспроможності продукції

Завдяки нашим професійно підготовленим проєктам ви отримуєте конкурентну перевагу на ринку. Ми допомагаємо покращити якість продукції, підвищити ефективність та впровадити інноваційні методи, які відрізняють ваші пропозиції. Випереджаючи конкурентів, ви зможете залучити більше клієнтів, утримати існуючих та зрештою збільшити присутність на ринку.

Зниження витрат на енергію для зберігання та переробки продукції

Наші проєкти спрямовані на зниження енерговитрат, пов’язаних з операціями щодо зберігання та переробки. Ми впроваджуємо енергоефективні технології, оптимізуємо робочі процеси та надаємо рекомендації щодо зниження енергоспоживання. Зменшивши витрати на енергію, ви зможете підвищити стійкість, мінімізувати вплив на навколишнє середовище та покращити свої фінансові показники.

Надійність та довговічність холодильного обладнання

Ми співпрацюємо з авторитетними виробниками, відомими якістю продукції:

 • Emerson;
 • Eliwell;
 • Danfoss;
 • Guntner;
 • Profroid;
 • Carel;
 • Bizer;
 • Scotsman;
 • JBG-2.

Вибираючи надійне та довговічне обладнання, ви зможете звести до мінімуму час простою, знизити витрати на технічне обслуговування та забезпечити безперебійну роботу.

Відкрийте для себе численні переваги наших високоякісних установок шокового заморожування, зробивши замовлення сьогодні. Відвідайте наш сайт, щоб дізнатися більш детальну інформацію про компанію та ціну на камери шокової заморозки риби. З нами ви відкриєте нові можливості та забезпечите успіх своєї діяльності.

client-image
client-image
client-image
client-image
client-image
client-image
client-image
client-image
client-image
client-image