Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Reliable supplier of solutions for commercial and industrial refrigeration

Обладнання для заморозки ягід

Ягоди – не тільки смачний та корисний десерт, але й цінне джерело вітамінів. Вони сприяють зміцненню імунітету, профілактиці та лікуванню різних захворювань. Однак це сезонний продукт, який не завжди доступний у свіжому вигляді. Як зберегти їх на зиму, не втративши користь та привабливість? Відповідь – обладнання для заморозки ягід. Це спеціальне обладнання, яке дозволяє швидко заморожувати продукти до дуже низьких температур, не даючи їм втрачати вологу та форму. Таким чином можна продовжити термін зберігання ягід та використовувати їх у будь-яку пору року.

Принцип роботи обладнання для заморозки ягід

Агрегат працює за принципом інтенсивного охолодження повітря за допомогою потужних вентиляторів та компресорів. Повітря циркулює всередині морозильної камери та обдуває ягоди з усіх боків, швидко знижуючи їхню температуру до -18°C або нижче. Такий спосіб заморозки називається швидким, тому що не дає утворитися всередині ягід великим кристалам льоду, які можуть пошкодити їхню структуру.

Переваги обладнання

Швидке заморожування – спосіб консервації, при якому ягоди піддаються дуже низьким температурам протягом короткого часу. Цей метод має багато переваг у порівнянні зі звичайним охолодженням, яке відбувається повільно та нерівномірно. Деякі з цих особливостей такі:

 • Дозволяє зберегти ягоди свіжими, соковитими, ароматними та корисними. Вони не втрачають свою форму, колір, запах і смак, а також більшу частину своїх поживних речовин. Це робить їх ідеальними для вживання у свіжому вигляді або для додавання до різноманітних страв.
 • Запобігає злипанню та деформації продукту, що спрощує зберігання та використання. Ягоди не прилипають одна до одної і не розчавлюються під власною вагою, тому їх можна легко відокремити та дозувати за бажанням. Крім того, вони займають менше місця у морозильній камері, ніж свіжі.
 • Зменшує втрату вологи та маси ягід при розморожуванні, що підвищує їхню якість та смак. Вони не виділяють сік, який може розбавити їхній аромат і солодкість, а також стати середовищем для розвитку мікроорганізмів. Тому заморожені ягоди можна використовувати без попереднього розморожування або з мінімальним нагріванням.

Камера шокового заморожування є ефективним та економічним рішенням для зберігання та переробки ягід, таких як полуниця, чорниця, малина, смородина та інших. Їх можна використовувати для приготування варення, компоту, соку, морозива, тортів та інших десертів. Крім того, заморожені ягоди зберігають більше антиоксидантів, вітамінів та мінералів, ніж сушені. 

Застосування камер шокової заморозки

Камери шокового заморожування є універсальним обладнанням, яке може використовуватися для заморозки різних видів ягід. З їхньою допомогою можна отримувати високоякісний продукт, який підходить для подальшої переробки, реалізації або особистого споживання.

Обладнання для заморозки ягід може застосовуватися на різних етапах виробництва та зберігання ягід на таких об’єктах:

 • Фермерські господарства – дозволяють швидко заморожувати свіжозібрані ягоди, не даючи їм зіпсуватися або втратити свої властивості. Фермери можуть продовжити сезон збору та продажу, а також збільшити свій прибуток.
 • Підприємства з переробки ягід – завдяки камерам можна підготувати ягоди до різних видів переробки, таких як сушіння, подрібнення, консервування, виготовлення варення, соку, компоту та інших продуктів. Заморожені продукти легше транспортувати та зберігати, а також вони зберігають свої смакові та поживні характеристики.
 • Склади та магазини. Обладнання дає можливість зберігати ягоди у замороженому вигляді до двох років без втрати якості та без ризику псування. Їх можна продавати будь-якої пори року, задовольняючи попит споживачів. Заморожені ягоди також використовують для приготування десертів, коктейлів, салатів та інших страв.

Камери шокової заморозки є корисним та вигідним обладнанням для будь-якого бізнесу, пов’язаного з ягодами. Наша компанія допоможе вибрати та купити обладнання, яке відповідатиме вашим потребам.

Як вибрати обладнання для шокової заморозки ягід

Камера шокового заморожування – серйозне придбання, яке потребує ретельного підбору та порівняння різних варіантів. Перш ніж купити обладнання, необхідно врахувати кілька важливих факторів, які вплинуть на ефективність, економічність та безпеку вашого обладнання:

 • Розмір та потужність камери. Ці параметри визначають швидкість та обсяг заморожування ягід. Чим більша камера, тим більше продукції ви зможете заморозити за один цикл. Що вища потужність камери, то швидше вона знижує температуру ягід до рівня. Вибирайте розмір і потужність камери в залежності від ваших потреб та можливостей.
 • Тип охолодження. Існують два основні види охолодження: повітряне та рідинне. Перше відбувається за допомогою спеціальних вентиляторів і охолоджувачів повітря, які розташовуються всередині камери і створюють потік холодного повітря, що обдуває ягоди з усіх боків. Друге використовує спеціальну рідину (наприклад, антифриз), яка циркулює трубками і контактує з поверхнею продукту. Водяне охолодження ефективніше, оскільки рідина має більшу теплоємність і теплопровідність, ніж повітря, і краще відводить тепло від ягід. Але для шокової заморозки використовується саме повітряне охолодження.
 • Матеріал та ізоляція камери. Впливають на міцність, герметичність та теплоізоляцію. Краще вибирати агрегати з нержавіючої сталі або алюмінію з товстим шаром утеплювача (наприклад, пінополіуретану). Такі камери довговічні, стійкі до корозії та не пропускають тепло. Крім того, вони легко миються та дезінфікуються, що важливо для дотримання санітарних норм.
 • Управління та автоматизація камери. Сучасні камери шокового заморожування ягід оснащені електронними панелями управління, які дозволяють налаштовувати температуру, час, швидкість та режим заморозки залежно від типу та кількості ягід. Автоматизація пристрою спрощує експлуатацію та підвищує його ефективність. Можна вибирати різні програми заморозки для різних видів ягід, щоб досягти оптимальних результатів.

Камера шокової заморозки – інвестиція у майбутнє вашого бізнесу. Вона дозволить зберегти всі корисні властивості та аромат свіжих ягід, а також збільшити їхній термін зберігання та реалізації. Вибирайте камеру шокової заморозки з урахуванням усіх вищезгаданих факторів, щоб отримати максимальну віддачу від вашого обладнання.

Де купити камеру шокового заморожування ягід

Якщо ви шукаєте обладнання для заморожування ягід, ціна якого вас влаштує, рекомендуємо звернутися до нас. Наша компанія BMSERVICE займається виробництвом, продажем та встановленням камер для шокового заморожування ягід та інших продуктів. Ми пропонуємо кожному клієнту наступні переваги: 

 • Висока якість нашого обладнання. Використовуємо лише надійні та перевірені комплектуючі від провідних виробників, таких як Bitzer, Danfoss, Güntner та інші. Устаткування відповідає всім стандартам якості та безпеки, а також має гарантію від виробника.
 • Широкий асортимент обладнання. Пропонуємо камери шокової заморозки ягід, ціна яких залежить від типу, розміру та комплектації. Ви можете вибрати агрегат, що підійде для обсягів виробництва.
 • Індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ми готові запропонувати вам не тільки готові рішення, але й розробити агрегат на замовлення. Враховуємо всі ваші побажання та вимоги, а також особливості підприємства.
 • Доступні ціни на обладнання. У нас вигідні умови співпраці, а також різні способи оплати та доставки оснащення. Ви можете придбати камеру шокового заморожування ягід на виплат або в кредит, а також скористатися послугою під ключ, при якій беремо на себе всі турботи щодо встановлення та запуску камери.

Компанія BMSERVICE не тільки продає камери шокової заморозки ягід, ціна яких доступна, але й надає повний спектр послуг з монтажу, обслуговування, ремонту, проектування, модернізації та автоматизації обладнання. Ми маємо власне виробництво та великий досвід роботи на ринку холодильного обладнання. Гарантуємо якість, надійність та безпеку наших пристроїв та послуг.

Як замовити камеру шокового заморожування ягід у BMSERVICE

Замовити обладнання для заморозки ягід у BMSERVICE дуже просто. Ви можете зв’язатися з нами телефоном, електронною поштою або через форму на сайті. Фахівці проконсультують вас з усіх питань, допоможуть вибрати відповідну камеру, розрахують вартість та термін виконання замовлення. Ми здійснюємо доставку обладнання по всій Україні та надаємо гарантію на всі наші вироби.

Не відкладайте свій вибір, замовляйте камеру шокового заморожування ягід у компанії BMSERVICE прямо зараз та отримайте найкращі вироби за найкращою ціною!

client-image
client-image
client-image
client-image
client-image
client-image
client-image
client-image
client-image
client-image